Halskette Panzermuster
Gold 585, Länge ca. 45 cm, 26,1 gøg26
Expert: Karl Eidelpes Karl Eidelpes
04.07.2012 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Halskette Panzermuster
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
sabine.bonanni@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.07.2012 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 23.06. - 03.07.2012 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ring ca. 0,80 ct
- Motorrad "Yamaha Virago XV535",
- Krankenwagen "Ford Transit Custom Kasten 2,2 TDCi 330 Trend",
- Poststück - Partie österr. UNO - Einsatzbelege